Bestel nu je gratis kaarten voor
De Nationale Franchise Beurs 2026
2 & 3 okober
Mijn favorieten

In april hebben de zussen Anouk en Leonie de MultiVlaai winkel in Roosendaal overgenomen en recent runt Farshad naast de MultiVlaai winkel in Beverwijk ook de MultiVlaai winkel in Haarlem.
In april is MultiVlaai Roosendaal overgenomen door de jonge ondernemers Anouk en Leonie. De 2 zussen hebben zowel Délifrance als MultiVlaai in het hart van winkelcentrum de Roselaar overgenomen. De MultiVlaai kiosk met terras bedient hiermee niet alleen het winkelend publiek, maar ook de zakelijke en particuliere bestellingen in de Brabantse plaats.
Ondernemer neemt binnen een jaar een 2e MultiVlaai winkel over
Ongeveer een jaar geleden is Farshad, samen met zijn vrouw, gestart als MultiVlaai ondernemer met zijn winkel in Beverwijk. Nu, een jaar later, heeft de bevlogen ondernemer de MultiVlaai winkel in Haarlem overgenomen om samen met zijn broer Farshid te runnen.
Waar Farshad 2 jaar geleden nog dagelijks op de weg te vinden was als rijlesinstructeur van zijn eigen autorijschool is hij inmiddels dagelijks te vinden in zijn MultiVlaai zaken. Gestart als MultiVlaai ondernemer in Beverwijk heeft hij de smaak zo goed te pakken dat hij recent de MultiVlaai winkel in Haarlem heeft overgenomen. Ondernemer zijn, het persoonlijke contact en mensen helpen is wat hem aanspreekt in het runnen van de winkels.
Farshad heeft de winkel in Beverwijk bij het overnemen meteen verbouwd. Deze zaak runt hij samen met zijn vrouw. Door het succes in zijn eerste winkel en de mogelijkheden binnen de MultiVlaai formule, heeft hij binnnen een jaar na het starten als MultiVlaai ondernemer besloten een tweede winkel over te nemen. Het nieuwe avontuur in Haarlem gaat hij samen met zijn broer Farshid aan. De winkel aan de Kruisstraat in Haarlem was al een goedlopende MultiVlaai vestiging met een opgebouwde naamsbekendheid en een opgebouwde vaste klantenbasis. Op een mooie locatie in de winkelstraat in de binnenstad van Haarlem ziet de Beverwijkse ondernemer voldoende potentie om ook in Haarlem groei te realiseren met de winkel.
Wil jij ook ondernemen mét de voordelen van een bestaande klantenbasis en opgebouwde naamsbekendheid? MultiVlaai zoekt nog ondernemers voor overname van een aantal MultiVlaai locaties. Hiernaast is er de mogelijkheid tot het openen van winkels op nieuwe locaties in onder andere Groningen, Alkmaar, Almere en Hilversum.
MultiVlaai laat Nederland al 40 jaar genieten van zoete verwennerijen. Met circa 65 winkels en een sterke naamsbekendheid is het een stabiele, professionele Oer-Hollandse franchiseorganisatie, waar jij als ondernemer het succes maakt in jouw winkel, maar je uiteraard kunt rekenen op de steun en support van het servicekantoor.
Wil jij je als franchisenemer aansluiten bij MultiVlaai? Laat hieronder je gegevens achter.
"*" geeft vereiste velden aan
Meer informatie over franchisen bij
MultiVlaai