Franchise in cijfers 2015 – horeca groeit het hardst

Gepubliceerd op , door De Nationale Franchise Gids

grafieken-franchisevestigingen
Jaarlijks publiceert De Nationale Franchise Gids data over de Nederlandse franchisemarkt. In 2014 is het aantal franchisevestigingen per saldo met 226 toegenomen waarmee het totaal aantal vestigingen per 1 januari 2015 uitkomt op 28.003 vestigingen, dat is omgerekend een groei van 0,81%. Horeca is met een groei van 3,82% de snelst groeiende sector in franchise. Non food, mode en wonen zijn in 2014 gekrompen.
201320142015% van geheelgroei absoluutgroei in %
Dienstverlening81638674894931.96%2753.17%
Food 42214404447715.99%731.66%
Horeca2126230223908.53%883.82%
Mode8879819603.43%-21-2.14%
Non Food84128379816029.14%-219-2.61%
Wonen1142111911033.94%-16-1.43%
Zorg1680191819647.01%462.40%
2663127777280032260.81%
Delen:

Laatste franchisenieuws

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

skyscraper-banner-website

franchise-season-art-class