Begin dit jaar zijn Zina en Hussein begonnen als ondernemers bij MultiVlaai. Na een onboarding traject waarbij ze kennis maakten met de uitgangspunten van de formule en de veelzijdigheid van ondernemerschap bij MultiVlaai besloten de ondernemers zich aan te sluiten bij de “MultiVlaai familie”. Door hun eerdere ervaring als ondernemers verliep het onboarding traject soepel en inmiddels draaien de ondernemers de winkel in Rotterdam Alexandrium enkele maanden zelfstandig. Zina: “De begeleiding tijdens onze opstartfase en het meedenken met de verbouwing van de winkel vanuit het servicekantoor hebben we als zeer prettig ervaren. Je kunt merken dat ze echt de tijd nemen om je te ondersteunen en we kunnen nog steeds rekenen op hun hulp en ondersteuning.”
Verbouwing
Na overname van de MultiVlaai winkel besloten Zina en Hussein om de winkel meteen grondig te verbouwen. Het resultaat is een modern ogende zaak in de nieuwe MultiVlaai winkeluitstraling met een overzichtelijke vitrine indeling, een uitgebreider assortiment en met een ruimtelijker zitgedeelte dan voorheen. De nieuwe winkel heeft een eigentijdse moderne uitstraling met een knus zitgedeelte met meer dan 30 zitplekken. Met de verbouwing is deze vestiging klaar voor de toekomst.
Lekker voor iedereen
Het assortiment sluit perfect aan bij de payoff van MultiVlaai; lekker voor iedereen. Van de vertrouwde verse vlaai en taart tot de trendy Cinnabon, verfijnde Franse patisserie en macarons en authentiek Amerikaans gebak. Allemaal te vinden onder 1 dak met de vertrouwde kwaliteit van MultiVlaai. De zoete verwennerijen zijn op te halen in de winkel in het winkelcentrum in Rotterdam Alexandrium of kunnen bezorgd worden op een thuisadres of kantooradres. Langskomen om ter plekke te genieten van een lekkere kop koffie met wat lekkers is uiteraard ook mogelijk.
Samen met de winkel aan de Groene Hilledijk in de wijk Feijenoord vertegenwoordigt de winkel in Alexandrium MultiVlaai binnen Rotterdam. Maar ook rondom Rotterdam is MultiVlaai ruim vertegenwoordigd, met winkels in onder andere Ridderkerk, Delft Schiedam, Vlaardingen, Hoogvliet, Spijkenisse, Zwijndrecht, Dordrecht en Sliedrecht.
MultiVlaai
MultiVlaai laat Nederland al 40 jaar genieten van zoete verwennerijen. Met circa 70 winkels en een sterke naamsbekendheid is het een stabiele, professionele Oer-Hollandse franchiseorganisatie, waar jij als ondernemer het succes maakt in jouw winkel, maar je uiteraard kunt rekenen op de steun en support van het servicekantoor.
Wil jij je als franchisenemer aansluiten bij MultiVlaai? Laat je gegevens achter in onderstaand formulier & kom in contact!