Bestel nu je gratis kaarten voor
De Nationale Franchise Beurs 2026
2 & 3 okober
Mijn favorieten
Tevens kijkt onafhankelijk deskundige, Tim Hazekamp (De Nationale Franchise Gids) naar de laatste ontwikkelingen binnen de branche, onderbouwd met feiten en cijfers. Het programma zal aanwezig zijn op Het Nationale Franchise Congres en daar onder andere aandacht besteden aan de winnaar van de jaarlijkse ‘Franchise Starter Award‘. Een award welke nieuw en deugdelijk franchising beloont.
Momenteel is Z Broadcasting nog op zoek naar partners die binnen dit programma graag hun eigen bedrijf/formule belicht willen zien. Doelstelling is kennis delen en het verhaal van een formule vertellen. Heeft u als adviseur een eigen blik op bovenstaande onderwerpen? Dan komt u wellicht ook in aanmerking.
[box]De eerste bedrijven hebben zich reeds aangemeld. Heb jij ook een ‘Next Level Franchise’ formule neem dan contact op met eindredacteur John Kerster via j.kerster@nextleveltv.nl / 06 23 89 70 04 óf breng een bezoek op het Media Park te Hilversum.[/box]