Mijn favorieten

Er zijn nog geen favoriete franchiseformules geselecteerd

Van Disney tot designkeukens: Ralf Bechthold opent nieuwe Kvik-franchise in Amstelveen

Dit weekend heeft Kvik officieel de deuren geopend van haar gloednieuwe designwinkel in Amstelveen. De winkel biedt een stijlvol en tijdloos assortiment aan keukens, badkamermeubels en garderobekasten. De vestiging staat onder leiding van ondernemer Ralf Bechthold, die zijn internationale ervaring in de hotellerie, horeca en retail inzet voor deze nieuwe uitdaging in Nederland. “Als consument was ik al fan van Kvik. Mijn eigen Mano-keuken vormt het hart van mijn woning. Nu wil ik als ondernemer diezelfde positieve ervaring doorgeven aan anderen.”

Van hotelmanager tot franchisenemer

Met een carrière die begon in de hotellerie bij Disney en eindigde in de optiek, kiest ondernemer Ralf Bechthold (45) nu voor een nieuwe koers: hij opent als franchisenemer een designwinkel van het Deense keukenmerk Kvik in Amstelveen. Bechthold is geen onbekende in de wereld van klantbeleving. Hij werkte onder andere als Manager on Duty in het Disneyland Hotel in Parijs en runde later als General Manager meerdere hotels in Europa en het Caribisch gebied. Zijn ondernemerspad begon in de retail, waar hij zes jaar lang twee Specsavers-winkels exploiteerde. Nu kiest hij bewust voor een nieuwe franchiseformule. “Als consument was ik al fan van Kvik. Mijn eigen Mano-keuken vormt het hart van mijn woning. Diezelfde ervaring wil ik nu doorgeven aan anderen.”

Transparantie en service centraal

De nieuwe vestiging, gelegen aan de Bouwerij in Amstelveen, verkoopt keukens, badmeubels en garderobekasten met een nadruk op tijdloos Deens design. Bechthold benadrukt dat transparantie en service centraal staan in zijn aanpak. “Bij Kvik weet je precies wat je krijgt en wat het kost. Dat past bij hoe ik wil werken: duidelijk, betrouwbaar en klantgericht.”

In de showroom kunnen klanten materialen bekijken, combineren en samen met een adviseur moodboards en 3D-ontwerpen maken. Ook afspraken op locatie of via video zijn mogelijk. “Mijn doel is om klanten volledig te ontzorgen, van het inmeten tot en met de montage, inclusief sloopwerk en installaties indien gewenst. Service en persoonlijke aandacht zitten in mijn DNA,” aldus Bechthold.

Kvik: Europees franchiseconcept in opmars

Kvik telt inmiddels 186 franchisevestigingen in 13 Europese landen, waarvan 34 in Nederland. De formule onderscheidt zich met een transparant prijsmodel, duurzame materialen en een focus op design dat lang meegaat. Franchisenemers krijgen ondersteuning bij locatiekeuze, training, marketing en inrichting van de showroom.

Bechtholds verhaal laat zien hoe ervaring in andere sectoren goed kan worden ingezet binnen franchising. Zijn overstap naar Kvik onderstreept de aantrekkingskracht van formules die ruimte geven aan zelfstandig ondernemerschap én ondersteuning bieden bij de opstart.

Meer weten?

Ben je benieuwd naar het franchiseconcept van Kvik of overweeg je zelf een stap richting zelfstandig ondernemerschap? Lees verder op denationalefranchisegids.nl/kvik of vraag vrijblijvend meer informatie aan via onderstaand formulier.

Kvik Amstelveen
Bouwerij 71C
1185 XW Amstelveen
Openingstijden: dinsdag t/m zaterdag van 10:00 tot 18:00 uur

Ontvang gratis meer informatie over Kvik

"*" geeft vereiste velden aan

Aanhef

Meer informatie over franchisen bij

Kvik