
FSG is opgericht door Peta Klaassen en Arie Uyttenbroek. Zij kunnen bogen op tientallen jaren ervaring en kennen de franchisewereld dan ook van binnen en van buiten. Niet alleen als adviseur, maar ook vanuit eigen ervaring als franchisegever en franchisenemer.
Totaalaanpak
‘Daardoor weten we precies wat werkt – en wat juist niet. We zijn volledig up-to-date en willen de nieuwe of bestaande formule zo goed mogelijk uitrollen’, aldus Peta Klaassen. FSG werkt volgens een totaalaanpak. Arie Uyttenbroek: ‘ Dankzij onze samenwerking met sterke kennispartners kunnen wij een compleet dienstenpakket aanbieden. Geen enkele vraag blijft onbeantwoord. Wij werken vanuit de customer journey: we nemen de (toekomstige) franchisegever mee in een helder en doordacht traject, zorgen voor een professionaliseringsslag en kijken vooral naar de praktische uitvoering. Uit ervaring weten we dat succes alleen mogelijk is wanneer alle bouwstenen kloppen. Franchise is geen kwestie van halve maatregelen; de formule en dienstverlening moet goed en zorgvuldig worden ingericht. Pas wanneer de cirkel rond is, ontstaat een stevig fundament voor zowel franchisegever als franchisenemer. Met praktische oplossingen, nieuwe ideeën en helder advies helpen we de franchisenemer of franchisegever vooruit, met als doel een succesvolle en duurzame franchiseonderneming’.
Sparringpartner in franchise
Peta en Arie zijn voor zowel franchisegevers als franchisenemers een waardevolle sparringpartner en coach. Of je nu startend of ervaren franchisegever bent: het team van FSG biedt ondersteuning op zowel strategisch als operationeel niveau. Dankzij de samenwerking met diverse kennispartners ontvangt iedere relatie precies de support die nodig is.
Communicatie
“In de praktijk zien we dat er veel goede initiatieven worden genomen, maar dat het vaak misgaat in de communicatie en de vertaling naar de werkvloer. Dat is in veel gevallen eenvoudig te voorkomen. Juist op het gebied van communicatie maken wij het verschil: de taal van de klant spreken, snel kunnen schakelen en vooral doen wat je belooft” vertelt Peta.
Franchise Academy
Bijzonder is de eigen Franchise Academy, Arie: ‘Binnen onze Academy worden franchiseorganisaties, franchisegevers en franchisenemers geïnspireerd door onze informatieve sessies die direct toepasbaar zijn in de praktijk. Bijzonder geschikt voor organisaties die net te klein zijn om een eigen opleiding te organiseren maar wel elk jaar behoefte hebben aan trainingen die aansluiten bij hun formule. Denk aan een workshop voor startende franchisenemers, een tweedaags seminar voor ondernemers die meerdere franchisevestigingen willen exploiteren of juist een workshop voor de franchiseraad. Voor diverse formules mogen we deze workshops verzorgen”.